Сьогодення

ТОВ 'Барський птахокомбінат' ТОВ 'Барський птахокомбінат' ТОВ 'Барський птахокомбінат' ТОВ 'Барський птахокомбінат'

 

Сьогодні

ТОВ «Барський птахокомбінат»

- сучасне підприємство, яке має широкі можливості виробництва та постачання споживачам конкурентноспроможної та безпечної м’ясної продукції високої якості. Комбінат розміщений в екологічно чистій місцевості та являється технологічно чистим безвідходним виробництвом.

 

 

На протязі всіх років підприємство динамічно розвивається, оновлює матеріально-технічну базу, застосовує сучасні технології в процесі виробничої діяльності та охоплює нові ринки збуту продукції, що виробляється підприємством.

 

Сьогодні ми пропонуємо таку продукцію, як ковбасні вироби, копчення, напівфабрикати. Ковбасний цех щодня виготовляє більш як 180 найменнувань ковбасних виробів та копченостей. Це ковбаси варені, напівкопчені, варено-копчені, сирокопчені, субпродуктові; сосиски, сардельки; делікатесні копченості зі свинини та яловичини. Стабільна висока якість - ось головна особливість продукції ТОВ «Барський птахокомбінат». Незважаючи на високу конкуренцію, несприятливі економічні умови і повальне захоплення імпортними харчовими добавками, підприємство продовжує працювати по традиційним українським технологіям та ДСТУ. Широкий асортимент продукції, що випускає наше підприємство, дозволяє кожному обрати м’ясний продукт у відповідності з особистим достатком та смаковим вподобанням.

 

На підприємстві є власна хіміко-бактеріологічна лабораторія. Кожного дня ветеринарні лікарі ретельно слідкують за дотриманням принципів виробництва якісної мясної продукції. Контроль якості поширюється на всі етапи виготовлення ковбас та делікатесів – від приймання сировини до випуску їх в реалізацію. Працівники лабораторії трудяться 24 години на добу. Контроль за якістю сировини та готової продукції тут здійснюється як ніде строго, оскільки наша продукція постачається в дитячі, шкільні установи та лікарні району, області та інші регіони України. Комбінат володіє власним автопарком сучасних автомобілів, які щодня розвозять свіжу продукцію у різні куточки України.

 

Особлива увага приділяється соціальній сфері. Працівники забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням. Доставка до місця роботи здійснюється автобусами підприємства.

 

Ми постійно приймаємо участь в продовольчих ярмарках-виставках, конкурсах, проводимо дегустації та цікавимось думкою і оцінкою покупців.

 

Сьогодні ми впевнено дивимось у майбутнє. В нас хороші перспективи та далеко йдучі плани: збільшення об’ємів реалізації, підвищення ефективності праці, введення нових потужностей, розширення асортименту продукції, освоєння нових районів, відкриття нових фірмових магазинів.