Наші цінності та пріоритети

 

Основною метою нашого підприємства являється збільшення випуску та розширення асортименту безпечної продукції стабільної якості, яка відповідає найбільшим вимогам та очікуванням наших споживачів. Тому ми прагнемо до постійного розвитку та удосконалення нашого виробництва. Запровадження сучасних технологій і системи забезпечення безпеки на основі принципів ХАССП, дозволяє прослідкувати весь технологічний цикл продукції, що випускається, починаючи від контролю вхідної сировини і допоміжних матеріалів і закінчуючи зберіганням готової продукції. Це дозволяє виявити невідповідності на ранніх стадіях, оперативно прийняти корегуючи дії, ідповідно знизити витрати виробництва на переробку браку, і гарантувати високу якість і безпечність нашої продукції.

 

Керівництво підприємства впевнене, що система якості, яка запроваджена на підприємстві, стане основною для безперервного покращення якості продукції. Ми беремо на себе зобов'язання безухильно слідувати принципам системи якості, забезпечуючи її розуміння і підтримку всіма працівниками підприємства.

 

Ми завжди дотримуємось цінностей, які склались за довгі роки роботи комбінату:

 

 

  • Чесність. Для нас найважливіше всього чесність перед споживачем. Ви можете бути впевненні у тому, що всі етапи виготовлення продукції Барського птахокомбінату підлягають суровому контролю і відповідають всім стандартам. Ми завжди чесно вказуємо на маркуванні повну інформацію про той чи інший продукт. Слідкуємо за чесністю обслуговування клієнтів у наших фірмових магазинах. Плануємо встановити веб-камеру у цеху, яка буде транслювати процес виготовлення продукціїї на нашому сайті у прямій мові, щоб Ви самі могли слідкувати за процесом створення Ваших майбутніх покупок.
  • Безпечність та якість. Продукція Барського птахокомбінату виготовляється з екологічно чистого, охолодженого м’яса без використання ГМО, при суворому контролі показників безпечності, технологічних режимів на всіх етапах виготовлення продуктів. З цією метою на підприємстві запроваджено систему ХАССП (система управління безпечністю харчових продуктів), що гарантує споживачеві придбання продукції найвищої якості.
  • Постійний розвиток. Прагнення бути попереду - одне з основних завдань комбінату. Ми досягаємо цього освоєнням нових професійних знань та навичок і застосуванням їх на практиці. Високу якість потрібно весь час підтримувати та удосконалювати. Це вдається завдяки модернізації виробничих цехів та новому обладнанню, яке було встановлено на підприємстві.
  • Помірні ціни. Соціальна направленість підприємства виражається і в гнучкості цінової політики. Робота в цьому направленні буде продовжуватись і надалі. Для нас головне, щоб нашу продукцію могли придбати всі категорії населення.
  • Орієнтація на споживача. Споживач - замовник продукцйії високої якості. Поліпшення якості продукції розширення асортиментного ряду, вдосконалення виробничих процесів – це основні аспекти нашої роботи. Ми щодня вдоско налюємося для того, щоб запропонувати споживачеві найкращий продукт. Чітке розуміння того, що споживач – це головний пріоритет нашої діяльності, дає нам безперечну перевагу над конкурентами. Ми завжди націлені на досягнення, які відповідають очікуванням наших споживачів.
  • Традиції. За роки становлення комбінату у нас склались традиції, стандарти, звичаї корпоративної культури. Співробітники підприємства бережливо відносяться до традицій, що склались, завдяки яким нам вдалось добитись успіху. Продовжуючи традиції, ми готуємо для споживачів продукти, які не можуть закінчитись в домашній коморі. Копчення на диму листових дерев, копчені в класичних коптильнях. Продукти з неповторним та винятковим смаком та ароматом. Віддаючи честь багаторічним традиціям українських рецептів.